O firmie

O firmie

Pomorskie Centrum Obróbki Laserowej KAPEO Laser Sp. z o.o. zostało założone 01.07.2013 roku. Głównym profilem działalności firmy jest laserowe cięcie stali i metali. Park maszynowy składa się z nowoczesnych wycinarek laserowych o mocy 6000 i 8000 W jak również innych maszyn obróbczych jak prasa krawędziowa, piły taśmowe, wiertarki, gwinciarki, zgrzewarki czy spawarki a kadra inżynierska posiada wieloletnie doświadczenie w branży metalurgicznej. Firma posiada w pełni zautomatyzowany park maszynowy pozwalający na wykonanie zróżnicowanych zamówień, zarówno małych prototypowych jak i dużych serii produkcyjnych.

Jako w pełni funkcjonalne przedsiębiorstwo świadczymy również usługi projektowania gotowych wyrobów, począwszy od pomysłu klienta poprzez kompleksowe wykonanie produktu aż po dostarczenie gotowego wyrobu do klienta.

Posiadamy własną flotę samochodów transportowych, co gwarantuje terminowe dostawy oraz własne magazyny materiałowe wyposażone w szeroki zakres blach różnych grubości i gatunków.

Pomorskie Centrum Obróbki Laserowej KAPEO Laser Sp. z o.o. uznaje za swój nadrzędny cel pełną satysfakcję klienta, dlatego od początku swojej działalności pracujemy zgodnie z wymaganiami międzynarodowej normy Zarządzania Jakością EN – ISO 9001. Wysoki poziom zarządzania Kadry Managerskiej, doskonałe umiejętności manualne pracowników produkcyjnych oraz wybitne zdolności interpersonalne i wiedza techniczna naszych Inżynierów stawia nas na szczycie wśród firm świadczących usługi obróbki metalu.

W kontaktach z klientami przestrzegamy rygorystycznej polityki zachowania poufności, a na życzenie klienta podpisujemy umowy o zachowaniu poufności.

O nas

Pomorskie Centrum Obróbki Laserowej KAPEO Laser Sp. z o. o. zostało założone 1 lipca 2013 roku w Gdańsku. Głównym profilem działalności firmy jest szeroko rozumiana obróbka termoplastyczna w tym głównie cięcie laserem jak również spawanie, gięcie i malowanie proszkowe w skład, którego wchodzą procesy przygotowawcze jak obróbka strumieniowo ścierna i obróbka chemiczna.

Tworzymy Grupę Kapitałową KAPEO, która na rynku krajowym i europejskim należy do grona liderów w dziedzinie swojej działalności. Na naszą kompleksową ofertę składają się: usługi obróbki metalu w tym: cięcie laserem blach stalowych, nierdzewnych, aluminiowych, powlekanych zarówno cynkiem jak i innymi powłokami antykorozyjnymi. Prowadzimy usługi gięcia CNC, cięcia na przecinarkach taśmowych, wiercenia, gwintowania, fazowania, zgrzewania oraz spawania metodami MIG/MAG i TIG.

Od blisko 15 lat jako Grupa KAPEO dostarczamy produkty i usługi. Na portfolio firmy składają się tysiące realizacji wykonanych zarówno dla Polskich jak i zagranicznych odbiorców. Zdobyte doświadczenie łączymy z innowacyjnością, tworząc nowe rozwiązania na miarę wyzwań współczesnego producenta i usługodawcy.

Zainteresowanym klientom oferujemy również nasze produkty. Głównym z nich jest uniwersalna skrzynka przeciw pożarowa. Innymi produktami z branży przeciw pożarowej są: naziemne zbiorniki przeciwpożarowe oraz zbiorniki na inne płynne media jak również instalacje tryskaczowe oraz pompownie przeciwpożarowe.

Firma prowadzi doradztwo techniczne oraz świadczy usługi projektowania 2D i 3D. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie zróżnicowanych zamówień, zarówno małych prototypowych, jak i dużych serii produkcyjnych.

Nasza kadra inżynierska posiada wieloletnie doświadczenie w branży metalurgicznej, zarówno w zakresie doradztwa technicznego, jak i samych realizacji. Zatrudniamy 20 pracowników w Spółce KAPEO Laser Sp. z o.o. natomiast cała Grupa KAPEO zatrudnia ponad 130 pracowników.

Nasza domena:
ZERO BŁĘDÓW, ZERO KOMPLIKACJI, ZERO REKLAMACJI.

Grupa Kapeo

Copyright © 1997 - 2018
KAPEO Kolor